Marka Bad Ass wspiera sportowców i została sponsorem gal boxu zawodowego Rocky Boxing Night
Marka Bad Ass wspiera sportowców i została sponsorem gal boxu zawodowego Rocky Boxing Night

Marka Bad Ass wspiera suplementacyjnie zawodników Rocky Boxing Night. Suplementy pod marką Bad Ass zostały stworzone dla prawdziwych twardzieli, którzy codziennie przekraczają swoje granice – są wytrwali i zdeterminowani, silniejsi i sprawniejsi. Bad Ass to maksymalnie skuteczne składy, kompleksowe wsparcie nawet przy najdłuższych i wyczerpujących sesjach treningowych oraz startach w zawodach. Produkty Bad Ass pomagają zrealizować cele i odkryć drzemiący w zawodnikach potencjał. Hasło przyświecające marce to „Dream Big, Grow Bigger”. Od marca 2022 roku marka Bad Ass dołączyła do grona sponsorów zawodowych gal Rocky Boxing Night.

Nasi zawodnicy codziennie będą otrzymywać odpowiednio dobrane, wysokie dawki substancji aktywnych, witamin i minerałów, pełnowartościowe białka i aminokwasy, które skutecznie przygotują ich do walki oraz pomogą zregenerować organizm – powiedziała Krystian Każyszka, Prezes Zarządu Rocky Boxing Promotion.

W sobotę, 19 marca 2022 roku oczy kibiców pięściarstwa będą skierowane w stronę Pomorza. W miejscowości Stężyca odbędzie się finał turnieju junior wagi ciężkiej oraz walka o pas zawodowego Mistrza Polski. Wygrany zarobi 50 tysięcy złotych i podpisze kontrakt z grupą Rocky Boxing Promotion. W wielkim finale do walki staną Rafał Rzeźnik i Kajetan Kalinowski.

To nie jedyna walka podczas marcowej gali, w której do zdobycia jest cenne trofeum. W Stężycy dojdzie również do pojedynku w wadze ciężkiej. Zwycięzca zostanie zawodowym mistrzem Polski. Do walki o tytuł stanie pochodzący z Gołubia Kacper Meyna, a jego rywalem będzie doświadczony Jacek Piątek.
W sumie na gali Mounting System Rocky Boxing Night zobaczymy 10 pojedynków. W ringu pokażą się najbardziej rozpoznawalni i utalentowani zawodnicy grupy: lokalni Artur Bizewski i Kacper Meyna – obaj w wadze ciężkiej oraz Dominik Harwankowski.

Na gali nie zabraknie także Kubańczyków, trenujących na co dzień w klubie Walczak Poznań. Swoje kolejne pojedynki stoczą Evander Rivera, Cristin Lopez i Carlos Bori. Crème de la crème wieczoru, najgłośniejszy transfer na rynku bokserskim w 2022 roku, Mateusz Polski – reprezentant Kadry Polski, multimedalista Mistrzostw Polski oraz medalista Mistrzostw Europy, który tym razem zadebiutuje w zawodowym boksie na dystansie 6 rund z groźnym rywalem z Gruzji.

Gala Rocky Boxing Night: 19.03.2022 r.

Miejsce: Hala Sportowo-Widowiskowa w Stężycy, ul. Abrahama 2
Otwarcie Bramek: godz. 18.00

Transmisja:

godz. 18.30 (Początek Transmisji w Polsat Sport Fight)
godz. 20.00 (Synchronizacja Transmisji z Super Polsat i Polsat Sport)

Zapraszamy!